Головна » 2010 » Липень » 9 » Дрогобицька «Галичина» - у чвертьфіналі!
Дрогобицька «Галичина» - у чвертьфіналі!

ФК «Городок» - «Галичина» (Дрогобич) – 0:2 (0:0)

Футбол. Кубок Львівщини. 1/8 фіналу. 1.07.2010.

Дрогобич: Коциловський, Кінаш, Михайловський, І.Юзьв’як – к, Витак, Ю.Ковельський (Р.Ковельський, 82), Ригус, Штибель, Демків (Костюк, 78), Пігут (Тарасович, 80), Р.Шакалець (Сов’як, 75).

Головний тренер: Ігор Білан.

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів).

Інспектор: Степан Понайда (Львів).

Голи: Тарас Демків (53), Андрій Сов’як (87).

Суперником дрогобицької «Галичини» в 1/8 фіналу Кубка Львівщини жереб вибрав представника вищого обласного дивізіону – футбольний клуб із Городка. Підопічні відомого у недалекому минулому гравця львівських «Карпат» Василя Леськіва успішно виступають у першості Львівщини, поділяючи 2-3 сходинку з ФК «Яворів». Напередодні вони вдома розгромили «Матрицю» із Добрян – 5:0, а згодом із результатом 1:0 переграли в гостях ФК «Сокаль».

Перший тайм пройшов із незначною перевагою дрогобичан, однак відкрити рахунок не вдалося жодній з команд.

У другій половині гості додали в активності, і цей «вибух» невдовзі матеріалізувався. На 53-ій хвилині після передачі Олега Штибеля Тарас Демків влучно пробив у кут воріт. Надалі (рахунок зобов’язував!) господарі активізувалися і мали можливість відігратися. Після однієї з їхніх атак м’яч навіть влучив у поперечину воріт. Наставник дрогобичан Ігор Білан робить декілька вдалих замін, які не тільки вирівняли гру, але й призвели до другого забитого м’яча. Потужного удару з-за меж карного майданчика завдав Андрій Сов’як, знявши таким чином питання про переможця цього матчу. «Галичина» – у чвертьфіналі!

Майбутнім суперником дрогобичан стане переможець зустрічі «Рух» (Винники) – «Шахтар» (Червоноград), яку буде зіграно 25 липня.

Серед інших кубкових матчів варто відзначити гру в Комарно, де аутсайдер Прем’єр-ліги вибив із розіграшу одного із лідерів – «Карпати» з Кам’янки-Бузької. Основний і додатковий час не виявив переможця – 1:1. В серії пенальті кращим був «Газовик-Хуртовина» – 4:3.

Східницька «Нафтуся» у Миколаєві переконливо переграла «місцевих» – 4:2. У східничан голами відзначилися Матвій Николайчук (30), Олександр Розлач (65), Олег Гарас (77) та Іван Колодій (78). За господарів забивали Василь Залуга (43) та Ігор Сенишин (71).

Ще одна сенсація відбулася в Бориничах, де місцеві «Бори» в серії пенальті (4:3) «перебили» «Кар’єр» із Торчинович. Сто двадцять хвилин ігрового часу завершилися бойовою нічиєю – 5:5.

Результати ще двох матчів 1/8 фіналу: ФК «Яворів» – ФК «Пустомити» – 3:1, «Галичина» (Сновичі) – «Сокіл» (Золочів) – 1:2.