Головна » 2010 » Квітень » 22 » Дзеркальне відображення матчу в Миколаєві
11:08
Дзеркальне відображення матчу в Миколаєві

«Галичина» (Дрогобич) – ФК «Миколаїв» - 2:2 (1:2)

Футбол. Чемпіонат області. Прем’єр-ліга. 1-ий тур. 11.04.2010. Стадіон «Галичина». 16.00. 10 градусів. 600 глядачів.

Дрогобич: Мельниченко, Витак, Михайловський, І.Юзьв’як – к, Кінаш, Сов’як (Костюк, 46), Штибель (Пігут, 80), Ніконець (Рудавець, 67), Ю.Ковельський (Астапкович, 75), Карнадз-Мартинів, Р.Шакалець (Ригус, 90+1).

Запасні: Коциловський, Р.Ковельський, Пунько.

Головний тренер: Ігор Білан.

Миколаїв: Прищ, Козирєв, Пронів (Оприск, 83), Оприско, Кіцак, Коваль (Фанієвич, 75), Максимович – к, Романюк, Химович (Кузів, 67), Левак (Гуменюк, 65), Синишин (Залуга, 65).

Запасні: Іванюк, Тимчук.

Головний тренер: Петро Голубка.

Судді: Андрій Шандор, Андрій Валенко, Ростислав Пузанський (усі – Львів).

4-ий арбітр: Віталій Степаняк (Стрий).

Інспектор: Богдан Карп’як (Львів).

Голи: Григорій Коваль (21), Василь Левак (33), Ярослав Карнадз-Мартинів (43), Іван Костюк (79).

Попередження: Максимович (38), Витак (50), Карнадз-Мартинів (90+2).

Стартував чемпіонат Львівщини серед команд Прем’єр-ліги. Дванадцять колективів до пізньої осені виборюватимуть звання найкращої команди області. Окрім бронзового призера минулого чемпіонату – дрогобицької «Галичини», це: «Карпати» з Кам’янки-Бузької, «Шахтар» (Червоноград), золочівський «Сокіл», ФК «Миколаїв», «Газовик-Хуртовина» (Комарно), ФК «Пустомити», «Скала-2» (Моршин), східницька «Нафтуся», «Кар’єр» (Торчиновичі), ФК «Самбір» та «Рух» (Винники).

Пізньої осені минулого року зустріч старих суперників проходила у Миколаєві. Тоді підопічні Василя Малика продемонстрували цікавий атакуючий футбол, вели в рахунку – 2:0. Однак господарі зуміли вирівняти становище, і матч завершився з результатом 2:2. Звітна гра стала певною мірою дзеркальним відображенням цього матчу. Знову гості (цього разу – миколаївці) провели першими два м’ячі, а господарі (дрогобичани) змогли відігратися.

Значно оновлений і омолоджений склад дрогобицької команди на стартову гру вивів новий наставник. Ним став чудовий голкіпер і капітан «Галичини» Ігор Білан, якому, сподіваємося, воротарські рукавиці здавати в музей ще зарано.

За холодної дощової погоди та в’язкого поля обидві команди доклали максимум зусиль, щоб записати у свій актив перші три очки. На старті матчу дещо нервував голкіпер гостей Юрій Прищ. Проте дрогобичани не встигали скористатися з його помилок. Гості ж свої гольові ситуації використали двічі. І лише перед перервою Ярослав Карнадз-Мартинів потужним ударом зі штрафного увігнав м’яча в нижній кут воріт – 1:2.

У другому таймі гравці обидвох команд (нічого не вдієш – весняний футбол) часто помилялися при передачах, і гольові ситуації виникали рідко. Лише на 79-ій хвилині, після відмінної передачі Ярослава Карнадза-Мартиніва, Іван Костюк ударом головою зробив рахунок нічийним. Щоправда, за п’ять хвилин до завершення матчу чудову нагоду вирвати перемогу мали гості, однак Богдан Мельниченко ліквідував небезпечний вихід віч-на-віч Григорія Коваля.

Фінальний свисток арбітра ФІФА Андрія Шандора, який разом з асистентами впевнено відсудив цей матч, зафіксував дійсно бойову нічию – 2:2.

Перед грою відбулося урочисте відкриття футбольного сезону в Дрогобичі. Вболівальників та учасників матчу привітали начальник міського відділу фізкультури і спорту, почесний президент ФК «Галичина» Василь Карпин та міський голова Дрогобича Микола Гук.

Наступну домашню зустріч дрогобичани проведуть 21 квітня, у середу. Суперником «Галичини» буде моршинська «Скала-2».

***

ФК «Галичина» щиро дякує приватним підприємцям Руслану Стасінчуку, Роману Поріцькому та Люсьєні Фідик за допомогу в організації звітного матчу.