Головна » 2010 » Травень » 11 » «Галичина» продовжила безочкову серію золочівського «Сокола»
10:43
«Галичина» продовжила безочкову серію золочівського «Сокола»

«Галичина» (Дрогобич) – «Сокіл» (Золочів) – 2:1 (2:0)

Футбол. Чемпіонат області. Прем’єр-ліга. 2.05.2010. 4-ий тур. Стадіон «Галичина». 16.00. 21 градус. 700 глядачів.

Дрогобич: Мельниченко, Михайловський, Витак, Кінаш, І.Юзьв’як – к, Ю.Ковельський (Астапкович, 64; Ригус, 78), Штибель, Костюк (Демків, 46), Пігут (Р.Шакалець,53), Карнадз-Мартинів (Сов’як, 90), Рудавець (Р.Ковельський, 90).

Запасні: Білан, Пунько, Коциловський.

Головний тренер: Ігор Білан.

Золочів: Юрченко, Шум, Янко (Пилип’юк, 90), Дамчук, Гуцалюк, Гвіанідзе, Шумляк, Бордокін – к, Довгань, Головко, Панчук (Маркевич, 53).

Запасні: Гулик, Когут, Содома, Весна, Карабін.

Головний тренер: Володимир Юрченко.

Судді: Віктор Кравченко (Львів), Руслан Хомин (Самбір), Василь Більський (Миколаїв).

4-ий арбітр: Андрій Мазуранчик (Розділ).

Інспектор: Віктор Дуло (Львів).

Голи: Юрій Ковельський (27), Ярослав Карнадз-Мартинів (45), Автанділ Гвіанідзе (77).

Юнаки – 7:1 (1:0). Голи (Дрогобич): Богдан Мацько (7), Тарас Грицан (42), Іван Городиський (58), Тарас Тарасович (61), Михайло Зварич (71, 79), Роман Тирик (80+2).

Футболісти «Сокола», які до цієї гри очок не завойовували, приїхали в Дрогобич у супроводі двох-трьох десятків фанатів. Палка підтримка команди гостей імпонувала (нам би така підтримка у виїзних матчах), однак до пори до часу. У другому таймі молоді шанувальники «Сокола» вирішили «пошукати» гострих відчуттів на протилежному кінці східної трибуни, де розмістилося декілька фанатів команди господарів. Благо, до побоїща не дійшло, проте цей випадок насторожує: стражів правопорядку на місці інциденту не виявилось.

Дебют зустрічі пройшов у спокійній позиційній боротьбі гравців обидвох команд. За перші двадцять хвилин гострі моменти можна перелічити на пальцях однієї руки. «Вибух» стався на 27-ій хвилині, коли Юрій Ковельський після багатоходової комбінації господарів з лінії штрафного майданчика влучно пробив. Голкіпер гостей Володимир Юрченко, закритий своїми ж гравцями, пропустив м’яч під собою – 1:0.

Дрогобичани подвоїли рахунок перед свистком на перерву. На гостру передачу Олега Штибеля відгукнувся Ярослав Карнадз-Мартинів, який, вийшовши віч-на-віч з Юрченком, легко його переграв.

У другому таймі гості активізувались, однак до реальних загроз воротам довго не доходило. Натомість Олег Михайловський міг потроїти результат. Взявши ініціативу на себе, він невимушено обіграв кількох захисників, проте з гострого кута у ворота не влучив. Відповідь гостей не забарилася. На 73-ій хвилині лише майстерність Богдана Мельниченка рятує ворота дрогобичан після виходу Назара Головка віч-на-віч.

Гол престижу золочівці провели на 77-ій хвилині. Грубу помилку Максима Астапковича використав Автанділ Гвіанідзе.

Надалі гості мали нагоди відігратися, а господарі збільшити рахунок. Карнадз-Мартинів завершив «побачення» з Юрченком ударом у поперечину, а Штибель пробив на декілька сантиметрів вище воріт.

Результати решти матчів 4-го туру: ФК «Миколаїв» – «Нафтуся» (Східниця) – 0:1 (Гарас), «Шахтар» (Червоноград) – «Рух» (Винники) - 2:1, «Карпати» (Кам’янка-Бузька) – «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – 1:0, ФК «Пустомити» - «Кар’єр» (Торчиновичі) – 2:0.

Турнірне становище: Червоноград – 12 очок (4 матчі), Східниця – 10 (4), Пустомити – 9 (3), К.-Бузька – 9 (4), Дрогобич – 7 (4), Самбір – 6 (2), Миколаїв – 4 (3), Торчиновичі – 1 (3), Моршин, Винники, Комарно і Золочів – 0.

Наступної неділі «Галичина» зустрінеться в Комарно з місцевим «Газовиком-Хуртовиною», а 16 травня прийматиме «Кар’єр» з Торчинович.