Головна » 2010 » Травень » 25 » Коли в результат втрутилася … калюжа
10:09
Коли в результат втрутилася … калюжа

«Галичина» (Дрогобич) – «Кар’єр» (Торчиновичі) – 1:3 (0:1)

Футбол. Чемпіонат області. Прем’єр-ліга. 16.05.2010. 6-ий тур. Стадіон «Галичина». 16.00. 13 градусів. 400 глядачів.

Дрогобич: Мельниченко, Михайловський, Витак, Кінаш, І.Юзьв’як – к, Ю.Ковельський, Штибель, Костюк (Демків, 46), Пігут (Ригус, 76), Карнадз-Мартинів, Р.Шакалець (Сов’як, 86).

Запасні: Білан, Ніконець, Р.Ковельський, Пунько, Рудавець, Коциловський.

Головний тренер: Ігор Білан.

Торчиновичі: Сухнацький – к, Сидорко, Табен, Плювак (Шеремета, 77), Чуплак (Портянко, 74), Смола, А.Ільчишин, Міхеєв, Бобилєв, Личак (Данилюк, 62), Краївський.

Запасний: Р.Яким.

Головний тренер: Володимир Лоїш.

Арбітр: Андрій Грисьо (Львів).

Асистенти арбітра: Василь Більський (Миколаїв), Ростислав Пузанський (Львів).

4-ий арбітр: Ігор Мандзяк (Трускавець).

Інспектор: Ярослав Лемех (Львів).

Голи: Ігор Краївський (33), Іван Смола (69), Тарас Демків (80), Андрій Шеремета (90+2).

Попередження: Іван Юзьв’як (22), Ярослав Карнадз-Мартинів (44).

Юнаки – 4:0 (0:0). Голи: Тарас Грицан (41), Роман Тирик (60), Тарас Тарасович (68), Ігор Здреник (75).

Якщо глянути на голі цифри підсумкового результату звітної зустрічі, то може здатися, що дрогобичани безнадійно провалили матч. Поступилися, але не провалили. Хтозна, як би завершилася ця гра, якби в її перебіг не втрутився його величність – випадок.

На 25-ій хвилині дрогобичани, які активно розпочали зустріч із зірковим (як для змагань обласного рівня) складом гостей, провели чергову атаку, вивели віч-на-віч з Мар’яном Сухнацьким Шакальця. Роман невимушено обіграв голкіпера і спрямував м’яча у незахищені ворота. Гол!? Однак «смугастий», потрапивши в калюжу, яка утворилася у воротарському майданчику після рясного дощу, поступальний рух припинив. Зорієнтувавшись першим, оборонець «Кар’єра» небезпеку розрядив. Прикра випадковість позбавила господарів повести в рахунку. Не треба бути великим футбольним знавцем, щоб зрозуміти, що гості (якби, звичайно, м’яч опинився в сітці воріт) вимушені були б змінити контратакуючу тактику на більш активну. А там… Окрім цього, «кар’єрники» ще не зовсім оговталися від трьох провальних стартових матчів, в яких вони вибороли лише одне очко, не провівши жодного м’яча у ворота своїх суперників. І, безумовно, такий подарунок долі підбадьорив гостей, і невдовзі досвідчений Ігор Краївський майстерно пробив з лінії штрафного майданчика в нижній кут воріт – 0:1.

На 58-ій хвилині міг зрівняти рахунок Юрій Ковельський, однак захисник гостей, підстрахувавши Сухнацького, не дав м’ячеві перетнути лінію воріт. А невдовзі оборонці дрогобичан дозволили Івану Смолі «замкнути» діагональну передачу після подачі штрафного на дальню стійку – 0:2.

Коли на 80-ій хвилині Тарасу Демківу вдалося технічним ударом «пробити» Сухнацького, у дрогобичан з’явилась надія врятувати бодай очко. Вони настирливо атакували і …пропустили третій м’яч перед самісіньким фінальним свистком.

Варто віддати належне гостям. Вони грамотніше побудували свою гру: на в’язкому полі не захоплювалися короткими пасами, використовували довгі націлені передачі та усю ширину поля, потужно пробивали з-за меж карного. Богдану Мельниченку не раз доводилося рятувати свої ворота після таких «пострілів».

Результати решти зустрічей 6-го туру: «Сокіл» (Золочів) – «Скала-2» (Моршин) – 2:2, «Карпати» (Кам’янка-Бузька) – «Рух» (Винники) – 5:2, ФК «Пустомити» - «Нафтуся» (Східниця) – 0:2 (Гарас, Розлач), ФК «Миколаїв» - «Шахтар» (Червоноград) – 1:1, ФК «Самбір» - «Сокіл» (Золочів) – 2:3.

Порадував своїх шанувальників юнацький склад «Галичини», який у другому таймі провів чотири «сухі» м’ячі у ворота гостей.

Наступний матч «Галичина» проведе 2 червня у Винниках, де зустрінеться з місцевим «Рухом». 6 червня дрогобичани прийматимуть одного із лідерів Прем’єр-ліги – східницьку «Нафтусю», за яку виступає декілька екс-галичан.

***

ФК «Галичина» вдячний за допомогу в організації матчу титульному спонсору – 1-ій приватній броварні та нічному клубу «Шосе» (вул.Бориславська,93).