Форма входу
Головна » 2010 » Березень » 9 » «Кубок Юрія Дрогобича» знову поїхав до Лєгніци
10:08
«Кубок Юрія Дрогобича» знову поїхав до Лєгніци

26-28 лютого у нашому місті проходив VІІІ Міжнародний дитячий турнір з футболу під назвою «Кубок Юрія Дрогобича-2010» серед гравців 1996-97 років народження. Його організаторами виступили відділ фізкультури і спорту міської ради (В.Карпин), МЦФЗН «Спорт для всіх» (І.Височанський), Федерація міні-футболу Дрогобиччини (М.Лук’янченко) та Дрогобицька ДЮСШ (О.Соломчак).

Цього року у змаганнях взяли участь команди Дрогобича (3 колективи), Трускавця, Борислава, Львова, Червонограда, Жидачева, Бучача, Калуша, смт. Терезине (Київської області), та закордонний колектив з польського міста Лєгніца (місто-побратим Дрогобича). Усіх їх під час урочистого відкриття турніру привітав заступник міського голови Богдан Пристай.

Три дні у спортивній залі Дрогобицької ДЮСШ вирували футбольні пристрасті. Спочатку учасників турніру розподілили на 4 підгрупи. Команди, які посіли в своїх підгрупах треті-четверті місця, з урахуванням «золотих» очок, розіграли між собою «Кубок Надії». Володарем цього призу стали вихованці другої команди Дрогобицької ДЮСШ (тренер Дмитро Курп’як). У фіналі дрогобичан перемогли ДЮСШ (Жидачів) – 2:1.

Колективи, котрі посіли у групах перші-другі місця, продовжили боротьбу за головний приз.

Півфінали принесли такі результати: ДЮСШ-1 (Дрогобич) – «Юність» (Борислав) – 1:1, по пенальті – 4:5; «Медь» (Лєгніца, Польща) - КОІСП (Київська обл.) – 3:1.

У фінальному поєдинку за перше місце зустрілися польська «Медь» (тренери Пьотр Півоварчик, Томаш П’ясецький) та підопічні Василя Кривроручищака «Юність» (Борислав). У підсумку гості з Лєгніци були сильнішими – 5:0 і вдруге поспіль повезли додому «Кубкок Юрія Дрогобича». Цікаво, що на груповому етапі у зустрічі цих суперників перемогу святкували бориславчани. Вони стали срібними призерами.  Третє місце у турнірі посіли гравці зі спортінтернату смт. Терезине Київської області (тренер Віктор Китриш). У матчі за «бронзу» вони з рахунком 3:2 здолали Дрогобицьку ДЮСШ-1. Тож у підопічних нашого тренера Дмитра Курп’яка – четверте місце.

Урочисту церемонію нагородження провели голова Федерації міні-футболу Дрогобиччини, декан факультету фізвиховання ДДПУ ім. І.Франка, професор Микола Лук’янченко та директор ДЮСШ Орест Соломчак. Переможці та призери отримали кубки, грамоти, медалі. Окремий приз від ФМФД пан Лук’янченко вручив команді з Лєгніци – за внесок у розвиток міні-футболу і постійну участь у дрогобицькому турнірі.

Наймайстерніших гравців у різних амплуа нагородили спеціальними призами.

Найкращі бомбардирські якості (10 м’ячів) продемонстрував Олександр Шутяк («Юність», Борислав). Кращим воротарем став Алан Копистянскі («Медь», Лєгніца), кращим захисником – Бартоломей Кушнєж («Медь», Лєгніца), кращим нападником – Віталій Комар (ДЮСШ, Дрогобич). Найкращим гравцем визнали Артема Крисенка (КОІСП-1, смт. Терезине).

На високому рівні матчі обслуговували судді: Степан Лужецький, Любомир Товарницький та вихованці ДЮСШ Юрій Ковальський, Ростислав Ковальський, Андрій Шакалець.

Меценатами змагань виступили: Дрогобицька міська рада, підприємець Руслан Стасінчук, мережа магазинів «Ромашка» (Роман Муль), магазин «Планета спорту», ПП «Коло» (Микола Походжай). Допомогу в організації турніру надало КП «Туристичний комплекс «Дрогобич» (Дем’ян Мусійчук). Варто відзначити і тренера ДЮСШ Дмитра Курп’яка, який не лише тренував юних дрогобицьких футболістів, а й взяв активну участь у підготовці і проведенні Кубка.