Форма входу
Головна » 2010 » Жовтень » 6 » Кубок Львівщини отримав східницьку прописку
13:35
Кубок Львівщини отримав східницьку прописку

У Комарно зіграно фінальний матч за Кубок Львівщини, в якому зустрілися східницька «Нафтуся» та ФК «Яворів». Хоча команди представляли різні обласні футбольні дивізіони, гра пройшла у напрочуд напруженій боротьбі. Довший час на табло зберігалися нулі. І лише в останній 15-тихвилинці «Нафтуся» довела, що її клас вищий. Спочатку досвідчений Микола Лапко вдало пробив зі штрафного, а під завісу зустрічі голом відзначився найкращий бомбардир східничан Олег Гарас. Перемігши з результатом 2:0, східницька «Нафтуся» вперше стала володарем Кубка Львівщини. Вітаємо переможців!

А тим часом команди Прем’єр-ліги провели зустрічі чергового туру. На жаль, дрогобицька «Галичина» вдома з результатом 0:1 поступилася аутсайдеру – «Газовику-Хуртовині» з Комарно (звіт про цей матч опубліковано у попередньому номері «ГЗ»).

Недорахувався важливих двох очок претендент на «золото» – ФК «Самбір». Зустрічаючись у Миколаєві з однойменним футбольним клубом, самбірчани не змогли втримати переваги в один м’яч (Габян,47) і у компенсовані хвилини пропустили гол у свої ворота. Віталій Оприско на радість своїх шанувальників звів зустріч до нічиєї – 1:1. Цей результат значно підвищив шанси східничан покласти у кубок золоті медалі. За рівної кількості здобутих очок у «Нафтусі» два матчі в запасі.

З результатом 2:2 завершилась зустріч у Кам’янці-Бузькій, де «Карпати» приймали «Кар’єр» із Торчинович. У першому таймі «карпатівці» Любомир Костюк (36) і Василь Швед (40) провели два м’ячі, однак після перерви гості змогли зрівняти рахунок. Відзначилися Іван Данилюк (48) і Роман Головач (64).

Моршинська «Скала-2» вдома поступилася золочівському «Соколу» – 0:1 (Андрій Яценко,68).

«Пригальмував» винниківський «Рух», який у Пустомитах пропустив два «сухі» м’ячі (Костевич,27; Кушнір,69).

Трійка бомбардирів змін не зазнала: Роман Манорик (Винники) – 15 м’ячів, Василь Швед (К-Бузька) – 13, Олег Гарас (Східниця) – 12.

Наступний матч дрогобицька «Галичина» проводить у Золочеві, де 3 жовтня зустрінеться з місцевим «Соколом».