«Каменяр-ТВД-2» (Дрогобич) – «Львівхолод» (Львів) – 6:3 (1:1).

Футзал. Першість України. 1-ша ліга. 14-ий тур. Спортзал ДЮСШ. 250 глядачів.

2-ий арбітр: Андрій Лютий (Львів).

3-ій арбітр: Роман Проць (Дрогобич).

Хронометрист: Олег Дуцяк (Дрогобич).

Інспектор: Олег Верещинський (Львів).

Голи: 0:1 – Назарій Сергієнко (5), 1:1 – Андрій Ніконець (19), 2:1 – Ніконець (26), 3:1 – Олег Михайловський (29), 3:2 – Олег Чернецький (30), 3:3 – Володимир Когут (32), 4:3 – Віктор Коссак (34), 5:3 – Михайловський (37), 6:3 – Ніконець (40).

Дрогобицький «Каменяр» у першому колі завдав львів’янам у їхніх рідних стінах нищівної поразки – 8:1. І, звичайно, гості будь-що прагнули реваншу. Але й педагогам перемога була потрібна як повітря. Вона давала змогу покинути неприємну і незвичну для себе останню позицію.

Хоча львів’яни першими відкрили рахунок уже на п’ятій хвилині, ще до перерви граючий тренер нашої команди Андрій Ніконець результат зрівняв. А згодом, уже після відпочинку, вивів «Каменяр» вперед. Ще через три хвилини невідпорно пробив Олег Михайловський – 3:1. Однак тимчасове заспокоєння досягнутим дозволило львів’янам у лічені секунди встановити рівновагу. Прийшлося усе починати спочатку. Благо, це педагогам вдалося. Віктор Коссак і знову Михайловський провели два м’ячі, які ще більше розізлили львів’ян. Вони влаштували справжній штурм на ворота дрогобичан, але наші футзалісти не тільки вистояли, але й провели перед сиреною ще один гол, який дозволив Андрієві Ніконцю відзначитися хет-триком. 6:3! Друга поспіль перемога «Каменяра» дозволила педагогам змістити на останню сходинку «Лемберг» і впритул наблизитися до футзалістів Ковеля.

Результати решти м’ячів: «Київ-Уніспорт» - «Меркурій» (Чернівці) – -:+, «Лемберг» (Львів) – «Київський метрополітен» - 5:8, «Планета-НУХТ (Київ) – «Шанс-Авто» (Ковель) – 9:4, МФК «Рівне-ДЮСШ4» - «Динамо» (Львів) – 3:4.

Становище команд: «Динамо» (Львів) – 34 очки, МФК «Рівне» - 31, «Київський метрополітен» - 27, «Меркурій» (Чернівці) – 24, «Планета-НУХТ» (Київ) – 20, «Київ-Уніспорт» - 18, «Львівхолод» (Львів) – 14, «Шанс-Авто» (Ковель) – 11, «Каменяр» (Дрогобич) – 10, АК «Лемберг» (Львів) – 9.

Найкращі бомбардири розмістилися у такій послідовності: Володимир Бобилєв (Ковель) – 28 м’ячів, Іван Данилюк (Ковель) – 23, Роман Волох (Рівне) – 18, Віктор Коссак (Дрогобич), Сергій Конопчук («Київський метрополітен») і Олег Мамай («Планета-НУХТ») – по 14.

20 лютого буде зіграно матчі 15-го туру. Дрогобицький «Каменяр» у спортзалі ДЮСШ прийматиме чернівецький «Меркурій», який веде боротьбу за «бронзу» першості.