Форма входу
Головна » 2010 » Червень » 18 » «Металіст» знову вибрав Дрогобич
10:20
«Металіст» знову вибрав Дрогобич

Харківський «Металіст», один із етапів підготовки до нового сезону проводить у Дрогобичі. Проживаючи у Трускавці, команда Мирона Маркевича двічі на день посилено тренується на стадіоні «Галичина». У плані підготовки також спаринг-матчі з командами обласної Прем’єр-ліги. Так, у вівторок харків’яни гостювали у Самборі, де на переповненому стадіоні зустрічалися з місцевим футбольним клубом. Харків’яни перемогли з результатом 3:1.

У середу грою бронзового призера чемпіонату України могли насолоджуватися дрогобицькі вболівальники. Суперником «Металіста» була східницька «Нафтуся». Підопічні Андрія Чіха активно провели дебют матчу і на 26 хвилині Андрій Сапуга головою провів ефективний гол у ворота Олександра Горяінова. Однак надалі клас харків’ян виявився вищим. Спочатку Фініньо, зрівняв рахунок, а перед свистком на перерву Марко Девіч вдало замкнув передачу Олександра Романчука.

У другому таймі Мирон Маркевич випустив на поле нових гравців, однак це не завадило «Металісту» й надалі володіти ініціативою. На 51 хвилині Володимир Лисенко встановив кінцевий результат цієї цікавої зустрічі – 3:1.

Харків’яни виступали у такому складі: Горяінов, Обрадовіч, Березовчук, Бордіян, Едмар, Валяєв, Романчук, Воробей, Девіч, Лисенко, Фініньо.

У другому таймі Горяінова замінив Денис Сидоренко. Окрім нього, на полі з’явилися Шелаєв, Рикун, Пшеничних, Барилко, Зезе…

Матч судили Роман Проць, Юрій Фурдин та Юрій Завилов.

***

Команди обласної Прем’єр-ліги провели чергові матчі. Дрогобицька «Галичина» у Червонограді з рахунком 0:4 поступилася місцевому «Шахтарю». У значній мірі на кінцевий результат вплинуло «швидке» пенальті (7хв.) та вилучення на початку другого тайму Олега Кінаша (друге попередження).

Результати решти зустрічей: Моршин – Винники – 1:3, Пустомити – К.-Бузька – 2:2, Торчиновичі – Золочів – 2:0, Комарно – Миколаїв – 2:4, Винники – Самбір – 1:2.

Становище команд: Самбір – 22 очки (9 матчів), Східниця – 20 (8), Червоноград – 17 (7), Торчиновичі – 16 (9), Пустомити – 13 (7), К.-Бузька – 13 (8), Золочів – 10 (9), Дрогобич – 9 (9), Миколаїв – 9 (8), Винники – 4 (9), Моршин – 3 (7), Комарно – 1 (8).

У неділю, 20 червня, дрогобицька «Галичина» приймає ФК «Путомити».