Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2010 » Вересень » 21 » «Нафтуся» замахнулася на усі призи, а ветерани «Галичини» - на «золото» чемпіонату
12:37

В обласній Прем’єр-лізі проведено лише три матчі чемпіонату Львівщини.

Східницька «Нафтуся», яка втратила лідерство після домашньої поразки від дрогобицької «Галичини» (але залишилася потенційним лідером за втраченими очками), у Золочеві зустрічалася з місцевим «Соколом». На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів (Кукуруза, 43), однак у другому таймі східничанам на фініші матчу вдалося вирвати нелегку перемогу. Олег Гарас (50 хв.) зрівняв рахунок. На 73-ій хвилині екс-дрогобичанин Олександр Розлач вивів «Нафтусю» вперед. Господарі не знітилися, і на 89-ій хвилині Андрій Кукуруза, здавалось, приніс золочівцям бажане очко. Однак останнє слово залишилося за Розлачем, який у компенсовані хвилини здобув для претендента на «золото» важливі три очки.

Продовжує переможну ходу теперішній лідер ФК «Самбір». Приймаючи червоноградський «Шахтар», самбірчани здобули вольову перемогу, позаяк «шахтар» Підкіпняк відкрив рахунок уже на 7-ій хвилині. Однак надалі забивали лише самбірчани. Віталій Ларін зрівняв рахунок ще до перерви. Колишні гравці дрогобицької «Галичини» Ігор Теплий (47) та Володимир Мазяр (52) провели ще два м’ячі. А повністю декласував гостей Ігор Леськів на 80-ій хвилині – 4:1.

У Торчиновичах «Кар’єр» провів два «сухі» м’ячі (Краївський, 31; Головач, 81) у ворота аутсайдера чемпіонату – «Газовика-Хуртовини» з Комарно.

Дрогобицька «Галичина» свій наступний матч проведе 19 вересня у Торчиновичах.

Визначився перший фіналіст Кубка Львівщини. Ним став представник вищої ліги – ФК «Яворів», який після нульової нічиєї у Яворові спромігся провести два м’ячі (результат – 2:2) у ворота старших за класом – моршинської «Скали-2».

У кроці від фіналу перебуває східницька «Нафтуся», яка переможно завершила матч у Червонограді – 2:0 (Кудінов, 43; Гарас, 84). Повторна зустріч у Східниці призначена на найближчу неділю.

***

Тривають групові змагання чемпіонату Львівщини з футболу серед ветеранів. Дрогобицька «Галичина» провела три зустрічі і в усіх здобула перемоги. Спочатку наші ветерани вдома переконливо обіграли «Гарай» із Жовкви – 5:0, а згодом переможно завершили матчі у Городку (1:0) та Жовкві (2:0).

Становище команд групи А: Дрогобич – 9 очок (3 матчі), Городок – 3 (2), Жовква – 0 (3).

У групі Б головним претендентом на фінал є ветерани Яворова: Яворів – 9 (3), Сілець – 3 (2), Соснівка – 0 (3).