Головна » 2010 » Вересень » 10 » Не забиваєш ти, то забивають тобі
11:56
Не забиваєш ти, то забивають тобі

«Галичина» (Дрогобич) – «Рух» (Винники) – 0:2 (0:1)

Футбол. Чемпіонат області. Прем’єр-ліга. 5.09.2010. 16-й тур. Стадіон «Галичина». 16.00. 14 градусів. 300 глядачів.

«Галичина»: Коциловський, Витак, Михайловський, І.Юзьв’як-к, Кінаш, Ригус (Тимишин,67), Грицан (Ю.Ковельський,46), Штибель, Демків, Ніконець, Р.Шакалець. Запасні: Білан, Костюк, Сов’як, Пігут, Р.Ковельський. Головний тренер: Ігор Білан.

«Рух»: Шульган, Краба, Назаркевич, Дмитрух (Левицький,21), Шпирка, Петрик, Шептицький, Павлишин, Козидра, Яценків (Іванина,46), Вірт. Головний тренер: Роман Гданський. Судді: Ростислав Пузанський (Львів), Василь Більський (Миколаїв), Ігор Пак (Стрий). 4-й арбітр: Борис Гребінь (Стрий). Інспектор: Віктор Дуло (Львів).

Голи: Олег Левицький (45, 58). Попередження: Ніконець (39, 66), Вірт (48), Петрик (81). Вилучення: Ніконець (66. друге попередження).

Юнаки – 0:1.

Після гучної виїзної перемоги над східницькою «Нафтусею», здавалося, дрогобичани здобудуть три очки у домашньому матчі з винниківським «Рухом» і значно покращать своє турнірне становище. І початок цієї зустрічі це підтвердив. Уже в стартовій 15-хвилинці підопічні Ігоря Білана мали дві реальні нагоди відкрити рахунок. Та й згодом перевага «Галичини» була відчутною, однак перший гол було забито, як кажуть, у роздягальню. Причому у ворота команди, яка до цього володіла ініціативою. На 44 хвилині гості провели гостру контратаку. Після провалу в обороні дрогобичан, Олег Левицький позбавив Олега Коциловського шансів на порятунок – 0:1.

На початку другого тайму Левицький відзначився вдруге. Варто зазначити, що поява автора двох м’ячів більш пов’язана з випадком. На 21 хвилині він вимушено з’явився на полі, замінивши травмованого Віталія Дмитруха. І, як виявилося, таїв найбільшу загрозу воротам дрогобичан.

Господарі оговталися після того, як залишилися у меншості. Однак усі спроби відігратися так і залишилися спробами. Як зауважив після матчу почесний президент «Галичини» Василь Карпин, щоб вигравати, треба забивати. Гольові нагоди треба використовувати.

Народний депутат України V скликання Олексій Радзієвський і депутати міської ради (партія «Сильна Україна») Орест Скірко, Андрій Янів та Олександр Коростельов продовжили традицію нагородження призами кращих гравців «Галичини» у домашніх матчах. Цього разу найкращим визнано Івана Юзьв’яка.

Після поразки від «Галичини», східницька «Нафтуся» у черговий раз довела, що продовжує залишатися головним претендентом на обласне «золото». У Кам’янці-Бузькій східничани з результатом 1:0 перемогли іншого претендента на найвищі нагороди – місцеві «Карпати». Переможний м’яч на 80 хвилині провів екс-дрогобичанин Василь Миськів.

Результати решти зустрічей 16-го туру: ФК «Самбір» - «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – 2:1, ФК «Миколаїв» - «Сокіл» (Золочів) – 1:1, «Карпати-2» (Львів)/ФК «Пустомити» - «Шахтар» (Червоноград) – 0:2.

Наступний матч «Галичина» проводить 19 вересня у Торчиновичах, де зустрінеться з місцевим «Кар’єром».