Головна » 2010 » Липень » 2 » Поступилися лише на фініші матчу
13:31
Поступилися лише на фініші матчу

«Карпати» (Кам’янка-Бузька) – «Галичина» (Дрогобич) – 3:1 (1:1)

Футбол. Чемпіонат області. Прем’єр-ліга. 11 тур. 27.06.2010. К.-Бузька. Міський стадіон. 16.00. 21 градус. 300 глядачів.

Дрогобич: Коциловський, Кінаш, І.Юзьв’як-к, Михайловський, Витак (Пунько, 85), Ю.Ковельський, Демків (Р.Ковельський, 80), Штибель, Пігут (Ригус, 70), Р.Шакалець (І.Костюк, 65), Рудавець (Сов’як, 85).

Головний тренер: Ігор Білан.

Арбітр: Юрій Суряк (Львів). Інспектор: Габор Вайда (Львів).

Голи: Рудавець (12), А.Мазур (24), Фамуляк (74), Л.Костюк (78).

Юнаки – 1:2 (Мацько, Бадецький).

Дрогобицьку «Галичину» багато років переслідує сумна традиція – програвати у Кам’янці-Бузькій. Місцеві «Карпати» впродовж кількох років перебувають у лідерах обласного чемпіонату. Не дивно, команда цього невеликого містечка добре фінансово забезпечена, має у своєму складі відомих футбольних виконавців. Сумної традиції не вдалося уникнути і цього разу. Хоча… Молоді гравці «Галичини» достойно провели цю зустріч і, як відмітив інспектор матчу (відомий колись воротар львівських «Карпат») Габор Вайда, своєю грою заслуговували на більше.

Уже на 12 хвилині Тарас Рудавець, вийшовши віч-на-віч із голкіпером господарів, відкрив рахунок. Згодом він і Роман Шакалець могли його збільшити, однак переграти воротаря не змогли.

У другому таймі довший час зберігалась гольова рівновага. Лише в останній 15-тихвилинці досвідчені гравці «Карпат» змогли провести два м’ячі, які принесли одному із лідерів чемпіонату переможні три очки.

Чергову перемогу здобули наші юнаки – 2:1.

У юних дрогобичан відзначилися Богдан Мацько і Михайло Бадецький.

Учора дрогобичани у Городку в матчі 1/8 фіналу Кубка Львівщини зустрічались із місцевим футбольним клубом. А у чемпіонаті наступає літня перерва, після якої команди розпочнуть матчі другого кола.

Східницька «Нафтуся» продовжила свою переможну ходу. У Східниці господарі легко переграли золочівський «Сокіл» - 5:2. по два м’ячі провели Олег Гарас і Юрій Кудінов, один – Матвій Николайчук.

Результати решти зустрічей: Моршин – Червоноград – 1:4, винники – Комарно – 4:1, Торчиновичі – Миколаїв – 4:0, Пустомити – Моршин – 1:0 (Хмизов), Миколаїв – Пустомити – 4:1, Червоноград – Самбір – 1:2.

Становище команд: Східниця – 26 очок (10 матчів), Самбір – 25 (11), Кам’янка-Бузька і Торчиновичі – по 22 (11), Червоноград – 20 (10), Пустомити – 16 (10), Дрогобич – 12 (11), Миколаїв -12 (11), Винники – 10 (11), Золочів – 10 (11), Моршин – 3 (9), Комарно 1 (10).