Головна » 2010 » Квітень » 30 » Самбірсько-дрогобицькі дербі відновилися
13:07
Самбірсько-дрогобицькі дербі відновилися

ФК «Самбір» - «Галичина» (Дрогобич) – 2:1 (0:0)

Футбол. Чемпіонат області. Прем’єр-ліга. 3-ій тур. 25.04.2010. Самбір. Міський стадіон. 16.00. 16 градусів. 1000 глядачів.

Дрогобич: Мельниченко, Кінаш, Михайловський, І.Юзьв’як – к, Витак, Ю.Ковельський (Рудавець, 65), Костюк (Сов’як, 76), Штибель, Ніконець (Р.Шакалець,77), Пігут, Карнадз-Мартинів. Головний тренер: Ігор Білан.

Арбітр: Орест Шмигельський (Львів).

Голи: Юрій Борис (56, 78), Ярослав Карнадз-Мартинів (65).

Юнаки – 3:0.

Останні роки футбольна доля розводила футболістів Самбора і Дрогобича по різних лігах. Нарешті, цього сезону самбірчани заявилися у вищий обласний дивізіон, що дало можливість вболівальникам міст-сусідів знову спостерігати безкомпромісну боротьбу обидвох колективів на футбольному полі.

Самбірчани добре підготувалися до сезону і в стартовому матчі (в гостях!) у відмінному стилі з результатом 3:0 перемогли багаторазових чемпіонів області – кам’янко-бузькі «Карпати». Зрозуміло, що перед власними вболівальниками господарі дуже хотіли продовжити переможну ходу.

У першому таймі самбірчани атакували частіше, дрогобичани ж вибрали тактику гострих контратак. Проте головні події розгорнулися після перерви. Головний бомбардир самбірської команди Юрій Борис підтвердив свій клас на 56-ій хвилині. Дрогобичани, звичайно, посилили атакуючі дії і невдовзі рахунок зрівняли. Ярослав Карнадз-Мартинів, скориставшись з помилки голкіпера, провів гол у відповідь. Однак здобути бодай очко нашій команді не судилось. Все той же Борис за дванадцять хвилин до завершення матчу примусив Богдана Мельниченка виймати м’яча із сітки власних воріт. Варто зазначити, що Богдан у проміжку між двома останніми голами двічі рятував свої ворота у, здавалось, безнадійних ситуаціях.

У неділю, 2 травня, дрогобичани приймають невдаху стартових турів (0 очок) золочівський «Сокіл». Як завжди у вихідні, гра розпочнеться о 16 годині (юнаки – 14.00).

Виїзну перемогу в цьому турі здобула східницька «Нафтуся», яка провела у ворота винниківського «Руху» три «сухі» м’ячі. Олександр Розлач відкрив рахунок на 44-ій хвилині. Після перерви відзначилися Юрій Кудінов (50) та Олег Гарас (75).

Результати решти матчів 3-го туру: «Сокіл» (Золочів) – «Карпати» (Кам’янка-Бузька) – 1:4, «Кар’єр» (Торчиновичі) – «Шахтар» (Червоноград) – 0:2, «Газовик-Хуртовина» (Комарно) – ФК «Пустомити» - 1:2 (переможний гол у компенсований час провів Богдан Хмизов).

Турнірну таблицю очолює «Шахтар» - 9 очок (3 матчі). Далі: Східниця – 7 (3), Самбір – 6 (2), Пустомити – 6 (2), Кам’янка-Бузька – 6 (3), Дрогобич і Миколаїв – по 4.