Форма входу
Головна » 2010 » Лютий » 22 » Ветерани розпочали з перемоги
17:13
Ветерани розпочали з перемоги

Триває чемпіонат Львівщини з футзалу серед команд ветеранів, яким за сорок п’ять років. Наше місто на цих змаганнях представляє збірна команда «Галичина-Педагог». Президентами клубу є голова наглядової ради холдінг-компанії «Доброта» Олександр Коростельов та голова федерації міні-футболу Дрогобиччини професор Микола Лук’янченко.

З іменитою львівською «Енергією» наші ветерани зустрічалися у Львові. Дрогобичани активно провели дебют матчу і на 10-ій хвилині з відмінного пасу Володимира Шеремети рахунок відкрив Олександр Коростельов. Через п’ять хвилин наші футзалісти подвоїли рахунок. Цього разу з передачі Коростельова відзначився Іван Феденяк – 2:0.

У другому таймі львів’яни активізувалися і на 33-ій хвилині відіграли один м’яч. Однак мінімальна перевага гостей уже через дві хвилини стала більш відчутною. Василь Петровський безпомилково скористався з передачі все того ж Феденяка – 3:1. Згодом Юрій Міраї, намагаючись зіграти ефектно і розвеселити публіку, не скористався з вигідної нагоди провести ще один гол. Це підбадьорило ветеранів «Енергії». Зі штрафного вони один м’яч відіграли, але на більше їм не вистачало часу. Та й наша команда провела останні хвилини зібрано і перемоги не віддала.

У цьому матчі «Галичина-Педагог» виступала у такому складі: Євген Пітуля (воротар), Олександр Коростельов, Юрій Міраї, Василь Петровський, Іван Феденяк, Ігор Флис, Володимир Шеремета та Ігор Петровський.